ТАКМИЧЕЊА У ОКТОБРУ

На општинском ликовном такмичењу „Ја и свет око мене“, које је било организовано у оквиру „Дечије недеље 2022“ награде су освојили:

1. место: Хелена Денић 52

2. место: Александра Федорова 51

2. место: Петра Лукић 51

Похвала: Михаела Бечеј 52

Похвала: Огњен Јорданов 52

На општинском ликовном такмичењу „Илустовање српских народних пословица и изрека“ награде су освојили:

1. место: Дуња Јевреновић 62

3. место: Љиљана Крстић 72

На такмичењу ритмичке гимнастике „Првенство Србије 2022.“, одржаног у Свилајнцу, у категорији – Млађе јуниорке, Софија Лазић 61 освојила је 2. место.

Честитамо свим добитницима награда!

Ликовни конкурс „Ја и свет око мене"

Ученица Хелена Денић 52 на градском ликовном такмичењу „Ја и свет око мене“ у категорији средњег узраста, освојила је 2. место. Ментор је наставница Тијана Јуришић.

На „Фестивалу дечијег стваралаштва“ у спортском центру „Шумице“ је била додела награда, у организацији „Пријатеља деце“ Београда.

Честитамо Хелени на успеху.

„Трка за срећније детињство"

На „Трци за срећније детињство“ у организацији Црвеног крста, ученица Нађа Срданов 61 освојила је 3. место. Трка је одржана 8.10.2022. на теренима, на Бежанијској коси.

Честитамо Нађи на успеху.

Такмичење ШК Делфин"

30.10.2022. ШК Делфин" организовао завршно такмичење ученика основних школа, који прате програм клуба.

Наши ученици освојили два пехара и 3 медаље.

Ана Сердаревић освојила пехар у конкуренцији старијих разреда (девојчице).

Урош Маринковић освојио пехар у конкуренцији старијих разреда (дечаци).

Вишња Топаловић и Марија Малетић освојиле медаље у конкуренцији млађих разреда (девојчице).

Немања Дивовић освојио медаљу у конкуренцији млађих разреда (дечаци).

Ова слика има празан alt атрибут; име њене датотеке је image-1.png

ЧЕСТИТАМО!!!