• Наша школа

  • Савремено опремљене учионице

  • Кабинет информатике

  • Савремена настава

  • То смо ми

ОШ "Надежда Петровић"

Нови Београд, Луја Адамича 4, тел: 26 01 295

Веб пријава детета за упис у први разред

GrbSrbije 03

Поштовани родитељи

Школа може да упише и дете које територијално не припада школи, односно које је са територије друге школе или са територије друге општине. Сваки родитељ, односно старатељ који није са подручја школе, потребно је да поднесе Захтев изабраној школи за упис детета. Захтев се подноси најкасније до 1. фебруара 2023. год. 

Дете, за упис у први разред, треба пријавити на сајту Е-управе, али тек када почне званичан упис. До тада, дете можете пријавити и овде на следећи линк:

Овде пријавите првака

Ако буде неопходно да, осим попуњене електонске пријаве, предате и писмени захтев, обавестићемо Вас.

Хвала што сте одабрали ову школу за упис свог детета

Територијална припадност школи

Деца која станују на наведеним адресама, територијално припадају нашој школи.

УлицеБројеви
непарнипарни
Похорска (Г. Жданова) 1-33 2-34
Луја Адамича 1-31 2-24
Радоја Дакића 1-39 и 63,65,67 2-8 и 78,80
Отона Жупанчича 23-51 -
Џона Кенедија 39-83 12-34
Сремских одреда - 2-20
Тошин Бунар 65-123 98-152
Излетнички пут 1-21 2-40
Истарска 15-41 20-40
Творничка - 40,60,64

Бесплатни уџбеници

prvaci 2 

Завршни испит

Отворена врата

door 01

Уџбеници за 2022/2023 годину

book page turn 03

Професионална орјентација

zupcanik

Јеловник у боравку

giphy

Škola bez nasilja

unicef. . .

Prijava korisnika

Samo za registrovane korisnike

Sada na sajtu

Ko je na mreži: 29 gostiju i nema prijavljenih članova

Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
 
ОСТВАРЕНИ ПОЈЕДИНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ 2011/2012.
Р бр Презиме и име ученика РO Врста такмичења Ниво такмичења и освојено место
Опш
тина
Град
1. Јакшић Љубица 72 физика 3  
2. Вуковић Растко 73 физика 3  
3. Колашинац Димитрије 61 физика 3  
4. Тепавац Исидора 11 шах 2  
5 Миленковић Катарина 74 хемија 3  
6. Рашић Соња 74 хемија 3  
7. Челиковић Марија 73 хемија 3  
8. Ђорић Богдан 71 хемија 3  
9. Нинковић Стефан 42 физичко васпитање 1  
10. Рашић Бојан 42 физичко васпитање 1  
11. Рашић Бојан 42 физичко васпитање 3  
12. Туфегџић Дарија 73 музичка култура 2  
13. Недељковић Дуња 72 музичка култура 2  
14. Антонић Ана 83 музичка култура 2  
15. Анђелковић Ана 84 музичка култура 1 1
16. Кашић Милена 84 музичка култура 1 1
17. Максимовић Анђела 72 биологија 3  
18. Јакшић Љубица 72 биологија 3  
19. Чичкарић Катарина 74 биологија 2  
20. Кашић Милена 84 биологија 3  
21. Димкић Јована 82 биологија 2  
22. Станишић Милица 63 биологија 2  
23. Петровић Јона 53 биологија 2  
24. Цветковић Ненад 52 биологија 2  
25. Цветојевић Никола 51 биологија 2  
26. Смиљић Љубица 44 математика 1  
27. Тишма Душан 44  "Мислиша" 3  
28. Ђорић Богдан 71 географија 2  
29. Трећак Лука 71 географија 3  
30. Војводић Дејан 74 географија 3  
31. Димић Мина 63 биологија 3  
32. Петровић Дејана 51 биологија 3  
33. Вуковић Јелисавета 61 биологија 3  
34. Станишић Милица>63 63 историја 3  
35. Филиповић Тамара 81 историја 3  
36. Поткоњак Александар 82 историја 3  
37. Јовановић Лука 82 енглески језик 3  
38. Драгојевић Димитрије 82 енглески језик 3  
39. Анђелковић Ана 84 енглески језик 2  
40. Кашић Милена 84 енглески језик 2  
41. Мраковић Нада 61 атлетика 100м 1  
42 Ристић Ана 62 300м 2  
43. Руљић Јана 71 даљ 2  
44. Јанковић Марија 61 кугла 2  
45. Илић Анђела 63 4х100м 1 3
46. Шешеља Милица 63 4х100м 1 3
47. Мраковић Нада 61 4х100м 1 3
48. Руљић Јана 71 4х100м 1 3
49. Јакшић Милица 73 4х100м 1 2
50. Челиковић Марија 73 4х100м 1  
51. Митић Урош 61 4х100м 3  
52. Пантелић Алекса 62 4х100м 3  
53. Алексић Вељко 52 4х100м 3  
54. Јовановић Милан 62 4х100м 3  
55. Гмитрић Андрија 62 кугла 1  
56. Пантелић Алекса 62 даљ 2  
57. Миливојевић Стефан 82 100м 2  
58. Марковић Стефан 83 300м 3  
59. Ракић Милан 74 800м    
60. Петровић Милан 74 даљ 2  
61. Медојевић Александар 74 кугла 3  
62. Вуковић Растко 73 4х100м 2  
63. Ајети Руждија 71 4х100м 2  
64. Петровић Милан 74 4х100м 2  
65. Миливојевић Стефан 82 4х100м 2  
66. Јакшић Алекса 62 кошарка 2  
67. Алексић Никола 61 кошарка 2  
68. Цоцоћ Никола 51 кошарка 2  
69. Илић Алекса 51 кошарка 2  
70. Јовановић Милан 62 кошарка 2  
71. Алексић Јован 84 фудбал 3  
72. Жарковић Игор 84 фудбал 3  
73. Јовичић Данијел 84 фудбал 3  
74. Арсић Жељко 84 фудбал 3  
75. Петрић Никола 82 фудбал 3  
76. Марковић Стефан 83 фудбал 3  
77. Егић Марко 83 фудбал 3  
78. Медојевић Александар 74 фудбал 3  
79. Вукашин Софија 44 литерарни рад "Прича о Београду" 3  
80. Живковић Ивана 81 српски језик 2  
81. Радуловић Даница 83 српски језик 2  
82. Митровић Кристина 61 ТИО 3  
83. Јевтовић Милош 73 ТИО 3  
84. Русо Урош 32 читалачка значка награда  
85. Тодоровић Софија 43 читалачка значка награда  
86. Малетић Тања 62 читалачка значка награда  
87. Стојановић Петар 62 читалачка значка награда  
88. Здравковић Јован 62 читалачка значка награда  
89. Јоцић Павле 72 читалачка значка награда  
90. Поткоњак Александар 82 читалачка значка награда  
91. Дамњановић Јелена 82 читалачка значка награда  
92. Кнежевић Лидија 82 ликовна култура 2  
93. Цветковић Ненад 52 ликовна култура 3  
94. Јакшић Љубица 72 ликовна култура 1  
95. Јакшић Љубица 72 математика 3  

Чувам те

logo 155x38

Елементаријум

logo elementarijum

Научнопопуларни портал ЦПН

PhET симулације

new phet logo3

Учење на даљину

Алати за учење на даљину
zuovУчење на даљину

--------------

matfОбразовни софтвер

 

 

Осигурање ученика

Бројач посета

01710958
Данас
Јуче
Ове недеље
Овог месеца
Укупно
138
195
1977
7516
1710958

Your IP: 3.214.216.26
29.01.2023 10:04

Библиотека

понедељак 9:30 до 13:00
уторак 9:30 до 13:00
среда не ради
четвртак не ради
петак 9:30 до 13:00

Распоред звона