• Наша школа

  • Савремено опремљене учионице

  • Кабинет информатике

  • Савремена настава

  • То смо ми

ОШ "Надежда Петровић"

Нови Београд, Луја Адамича 4, тел: 26 01 295

Веб пријава детета за упис у први разред

GrbSrbije 03

Поштовани родитељи

Школа може да упише и дете које територијално не припада школи, односно које је са територије друге школе или са територије друге општине. Сваки родитељ, односно старатељ који није са подручја школе, потребно је да поднесе Захтев изабраној школи за упис детета. Захтев се подноси најкасније до 1. фебруара 2022. год. 

Молимо родитеље да дете пријављују на сајту Е управе

Е-управа - пријава првака

Ако не успете да пријавите дете на сајту Е-управе, можете га пријавити и овде, ако кликнете на следећи линк:

Овде пријавите првака

Ако буде неопходно да, осим попуњене електонске пријаве, предате и писмени захтев, обавестићемо Вас.

Хвала што сте одабрали ову школу за упис свог детета

Територијална припадност школи

Деца која станују на наведеним адресама, територијално припадају нашој школи.

УлицеБројеви
непарнипарни
Похорска (Г. Жданова) 1-33 2-34
Луја Адамича 1-31 2-24
Радоја Дакића 1-39 и 63,65,67 2-8 и 78,80
Отона Жупанчича 23-51 -
Џона Кенедија 39-83 12-34
Сремских одреда - 2-20
Тошин Бунар 65-123 98-152
Излетнички пут 1-21 2-40
Истарска 15-41 20-40
Творничка - 40,60,64

Бесплатни уџбеници

prvaci 2 

Завршни испит

Уџбеници за 2021/2022 школску годину

Професионална орјентација

zupcanik

Јеловник у боравку

giphy

Škola bez nasilja

unicef. . .

Prijava korisnika

Samo za registrovane korisnike

Sada na sajtu

Ko je na mreži: 110 gostiju i nema prijavljenih članova

Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
 
ОСТВАРЕНИ ПОЈЕДИНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ 2014/2015.
Р бр Презиме и име ученика РO Врста такмичења Ниво такмичења и освојено место
Опш
тина
Град Република
1. Солдо Алекса 22 мислиша 3    
2. Солдо Алекса 22 Кенгур без граница 3    
3. Ковачевић Лука 23 спортска гимнастика   3  
4. Молнар Лазар 23 ликовна култура 1    
5. Перишић Данило 23 ликовна култура 3    
6. Секулић Анђела 23 ликовна култура 2    
7. Поповић Милош 31 математика 1    
8. Јовичић Јана 32 ликовна култура 2    
9. Јовичић Јана 32 музичка култура 2    
10. Илић Наталија 41 математика 2    
11. Николић Немања 51 музичка култура 3    
12. Хорват Марија 51 музичка култура 3    
13. Јевтовић Марија 51 музичка култура 2    
14. Левић Сунчица 51 биологија   2  
15. Пантелић Алекса 52 ликовна ултура 1    
16. Петровић Ана 52 ликовна ултура 2    
17. Бањанац Ана 61 ликовна ултура 3    
18. Рогановић Сташа 61 биологија   3  
19. Богдановић Алекса 61 100м 2    
20. Јапранин Петар 61 кугла 1    
21. Секулић Алекса 62 математика 3    
22. Секулић Алекса 62 скок у вис 1 1  
23. Секулић Алекса 62 физика 1 3  
24. Марковић Ива 62 српски језик 3 3  
25. Стојановић Софија 62 100м 1 1  
26. Савић Дуња 63 музичка култура 3    
27. Новаковић Анђела 63 музичка култура 3    
28. Тадић Анђела 63 српски језик 3    
29. Срејић Петар 63 скок у даљ 3    
30. Кончаловић Александар 63 физика 3    
31. Матић Анђела 63 физика 3    
32. Остојић Милош 71 биологија   2  
33. Млађеновић Анђела 71 кугла 3    
34. Владисављевић Никола 71 физика 2    
35. Солдо Николина 72 математика 2    
36. Врета Катарина 72 географија 3    
37. Цвијановић Марија 73 музичка култура 2    
38. Ракић Тина 73 хемија 1    
39. Ракић Тина 73 географија 2    
40. Ракић Тина 73 биологија   1  
41. Старчевић Ања 73 хемија 2    
42. Новаковић Филип 73 300м 2    
43. Јовковић Анастасија 73 скок у даљ 2   1 међуокружно
44. Караосмановић Ања 81 музичка култура 2    
45. Станковић Дина 81 енглески језик 3 3  
46. Вукашин Софија 82 музичка култура 1 1  
47. Ђорђевић Исидора 82 немачки језик 1 1  
48. Прокић Алекса 82 немачки језик 3    
49. Тишма Душан 82 енглески језик 1 2  
50. Маричић Маша 82 300м 2    
51. Никић Андрија 82 800м 1    
52. Јовковић Ђорђе 82 скок у даљ 1   1 међуокружно
53. Миленковић Андреј 82 скок у вис 2 3  
54. Смиљић Љубица 82 физика 1    
55. Лукић Мила 83 ликовна култура 2    
56. Хорват Катарина 83 музичка култура 1 1  
57. Николић Александра 83 музичка култура 2    
58. Ћирић Урош 83 музичка култура 3    
59. Ненић Александра 83 италијански 3 3  
60. Живановић Алекса 83 математика      
61. Живановић Алекса 83 физика 2 2  
62. Медић Ана 83 географија 3    
63. Ћирић Урош 83 100м 1 1 1
64. Бећаревић Лазар 83 биологија 3    
65. Милосављевић Јанко 83 биологија 3    
66. Первулов Виктор 83 биологија 3    

Чувам те

logo 155x38

Елементаријум

logo elementarijum

Научнопопуларни портал ЦПН

PhET симулације

new phet logo3

Учење на даљину

Алати за учење на даљину
zuovУчење на даљину

--------------

matfОбразовни софтвер

 

 

Осигурање ученика

Бројач посета

01638821
Данас
Јуче
Ове недеље
Овог месеца
Укупно
172
217
782
6418
1638821

Your IP: 44.192.65.228
30.06.2022 15:25

Распоред звона

Библиотека

Отворена врата