Vi ste ovde: Naslovna
На општинском такмичњену из Технике и технологије
Јања Ђуровић се пласирала на градско такмичење.
Математика:
Биљана Бабић 2. награда
Јован Миливојевић 3. награда
Андрија Маниташевић 3. награда
Петра Бабић 3. награда
Анђела Секулић 2. награда
Борис Малетић 2. награда
Алекса Солдо 3. награда
Географија:
Марко Ранковић 2. место
Лука Ковачевић 3. место
Филип Милетић 3. место
Шахисткиње и шахисти наше школе постигли сјајан резултат на појединачном Градском такмичењу. Право учешћа на Републичком такмичењу остварило је 6 ученика:
Малетић Марија
Богдановић Вера
Сердаревић Ана
Мољковић Хана
Васић Стефан
Тојчић Александар
Богдановић Вера једина ученица Новог Београда која је освојила златну медаљу на Градском појединачном и екипном такмичењу.
Васић Стефан једини ученик Новог Београда који је освојио златну медаљу на Градском појединачном и екипном такмичењу.
Шаховска екипа наше школе освојила I место на Градском такмичењу и тако стекла право учешћа на Републичком такмичењу.
ЧЕСТИТАМО!!!
кликни на слику
Фудбал дечаци VI разред прво место на Општини
Фудбал девојчице VIII разред четврто место на Општини
Кошарка девојчице VIII разред прво место на Општини
Одбојка:
Дечаци VI разред и VIII разред треће место
девојчице VIII разред четврто место на Општини
Атлетика:
Дечаци VI разред друго место на градском такмичењу
Дечаци VIII разред прво место на градском такмичењу
Награде на ликовним такмичењима, школска година 2021/22.
-Општинско ликовно online „Дете је дете да га волите и разумете“
1.место: Лара Галић 8/1
1.место: Рајко Костић 7/1
2.место: Огњен Андрић 7/1
2.место: Петар Мирчетић 5/3
2.место: Јована Богићевић 7/1
3.место: Љиљана Крстић 6/2
-Градско онлине ликовно такмичење „Дете је дете да га волите и разумете“
Похвала : Рајко Костић 7/1
- Општинско ликовно online такмичење „Илустровање српских народних пословица и изрека“
Похвала за излагање: Дуња Јевремовић 5/2
- Општинско online ликовно такмичење „У част Драгану Лукићу“
1.место: Дуња Јевремовић 5/2
2.место: Нађа Срданов 5/1
2.место: Стефан Тојчић 5/3
2.место: Страхиња Зуковић 5/3
1. место: Катарина Димитријевић 5/2 |